подання інформації для розміщення на офіційному сайті ОНЕУ

Заявка на розміщення інформаціі на сайті Зразок заповнення заявки на розміщення інформації на сайті
Заявка на розміщення новин на сайті Зразок заповнення заявки на розміщення новин
Заявка на створення сайту підрозділу

1. Загальні положення

Керування контентом сайту (додавання, редагування інформації) здійснюється централізовано, за електронною заявкою. Інформація на сторінках структурних підрозділів повинна оновлюватися оперативно, по мірі необхідності, але не рідше одного разу в семестр. За своєчасне надання інформації для розміщення на сайті відповідає керівник структурного підрозділу.

2. Оновлення та додавання інформації

Для розміщення інформації на сайті потрібно надати до Інформаційно-обчислювального центру ОНЕУ усі дані, які потрібно розмістити у електронному вигляді згідно вимог. Інформація має бути надана електронною поштою на адресу web.news. У темі листа треба вказати «Інформація для сайту - <Назва підрозділу>».

Інформація має бути підготовлена спеціально для розміщення на сайті. Текст для розміщення у вигляді веб-сторінок повинен бути наданий у форматі DOC, DOCX або ODF. Зображення, які містяться у тексті, потрібно також подавати окремо у форматі JPEG, PNG, GIF. В імені файлу потрібно відобразити зміст зображення.

До інформації має бути додана заявка на розміщення (також у електронному вигляді) з описом поданої інформації.

3. Розміщення новин, оголошень та анонсів.

Оперативна інформація підрозділів ОНЕУ розміщується на головній сторінці . Для розміщення новин необхідно надіслати на адресу web.news заповнену форму . Усі поля форми обов’язкові до заповнення. Зображення або фотографії додаються окремо у форматі JPEG, PNG, GIF.

Розміщення інформації у блоці оголошень та анонсів (верхня частина головної сторінки) узгоджується окремо у робочому порядку.

Заявки на розміщення інформації і новин на сайті приймається виключно з поштових адрес університету (доменної зони oneu.edu.ua)

Питання створення і розміщення персональних сайтів підрозділів на веб-сервері університету з наданням доменного імені в зоні oneu.edu.ua вирішуються у окремому порядку особисто начальником ІОЦ.