International relations department



13.07.2015 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати першій групі студентів ОНЕУ які навчалися протягом 4 років повністю на англійській мові. Навчання в такій спеціально створеній наказом ректора групі, дозволило студентам глибше вивчити англійську мову і особливо економічну термінологію. Набуті таким чином знання допоможуть в працевлаштуванні в вітчизняні та закордонні компанії, робота в яких потребує знання іноземних мов.

Нагадуємо студентам та абітурієнтам про можливість приєднатися до груп студентів які навчаються в університеті на англійській мові. За довідками звертатися у відділ міжнародних зв’язків університету к.125 головного корпусу, тел. 35-81-60.

«Я- студентка 5го курсу Одеського національного економічного університету, Анастасія Циганенко. За 4 повних роки, що ми навчалися в його стінах, у нас вийшло відпрацювати безліч цікавих, як існуючих вже довгі роки, так і абсолютно нових проектів. З першого курсу ОНЕУ надав мені можливість повного навчання англійською мовою. У спеціально сформованій групі ми вчилися працювати з іноземними джерелами, в нестандартному форматі, відповідно до міжнародних вимог. Ці роки наполегливої праці дозволили мені успішно навчатись у Страсбурзькому Університеті у Франції в рамках програми подвійних дипломів, яка на даному етапі доступна лише в одному українському університеті – нашому ОНЕУ. Поступаючи в цей університет, мені не відкривалися і тіні подібних перспектив. Я пишаюся, тим, що є його студенткою.» - Анастасія Циганенко


Address: 8, Preobrazhenskaya str., room 125, IRD, Оdessa, 65082 Ukraine
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO