Центр підвищення якості освітиСуворовський
Олександр Леонардович
Керівник Центру
к.е.н., доцент

Центр організує роботу курсів з підготовки до вступу у ВНЗ громадян України та надання освітніх послуг студентам ОНЕУ за межами навчальних програм.

Підготовчі курси при ОНЕУ існують вже більше десяти років. Крім курсів у Одесі, в різні роки існували філії у містах Балта, Ільїчівськ, Южний, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Арциз, Котовськ та Миколаїв.

За цей час підготовку на курсах пройшли понад 5 тисяч слухачів, 80% серед яких вступили до ОНЕУ.

Підготовчі курси ставлять за мету не тільки допомогти слухачам скласти вступні випробування, а й закласти фундамент подальшого успішного навчання у ВНЗ.

На підготовчих курсах слухачі опановують знання з математики та Української мови і літератури. Особлива увага приділяється виконанню тестових завдань, що особливо актуально при чинних умовах прийому до ВНЗ.

Під час навчання слухачі мають можливість поспілкуватись з представниками ректорату та ознайомитись з майбутньою спеціальністю, умовами вступу та подальшого навчання в університеті, можливостях працевлаштування і таке інше.

Моніторинг подальшого навчання слухачів підготовчих курсів свідчить, що результати складання ними сесій вище, ніж середні по університету.

Наступного навчального року планується відкриття 9-ти та 6-ти місячні курси у Одесі, та, при наявності бажаючих, відкрити 9-ти місячні курси за межами Одеси, у містах, де раніше такі курси існували.

У рамках надання освітніх послуг, Центром організуються курси з іноземних мов для підготовки до складання іспиту для вступу у магістратуру, курси повторного навчання студентами, які отримали оцінку F по будь-якій дисципліні, додаткові заняття по предметам, які важкі для опанування студентами.

Склад центру:

Керівник – Суворовський Олександр Леонардович, к.е.н., доцент.
Афанас'єва Ірина Михайлівна – фахівець першої категорії.


Преображенська, 8, к.110
35-68-91
fdp
Філії центру
Одеса, СШ №67
вул. ген. Бочарова 14а
Б-Дністровський, Міський ліцей
Дир. Бондаренко Валентин Дмитрович
(249) т. 2-21-74
Курси з підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання знань
Проведення курсів повторного навчання
ФЕУВ ФМЕ ФЕФ ОЕФ КЕФ
ONEU LOGO