Первинна профспілкова організація студентівНайкорисніше було б для здоров’я людини, якщо б фізична і розумова праця поєднувались в її діяльності.

К.Д.Ушинський – освітній діяч, один із засносників педагогічної науки

Протягом десятків років в ОНЕУ склалася добра традиція проводити щорічну спартакіаду між факультетами з найпопулярніших видів спортивних змагань.

Абітурієнти вступивши до університету, найчастіше налаштовуються на навчальну діяльність та громадську діяльність факультету, а головна мета спортивного сектора полягає в тому, щоб урізноманітнити життя студента участю в спортивно-оздоровчих заходах. У нашому університеті існує безліч різних спортивних секцій і, крім основних занять фізкультурою, студенти мають можливість займатися з професійними тренерами з таких видів спорту, як волейбол, баскетбол, легка атлетика та ін.

В нашому університеті навчається багато студентів-спортсменів, що мають високі досягнення в різних видах спорту і які покращують результати ОНЕУ в змаганнях між університетами Одеси, українських та міжнародних змаганнях.

В щорічну спартакіаду входять такі види спорту, як:
  • футбол;
  • волейбол,
  • баскетбол;
  • шахи;
  • настільний теніс;
  • бадмінтон;
  • стрільба;
  • легка атлетика та інші.

За результатами всіх змагань визначається чемпіон спартакіади, та щорічно у грудні проводиться церемонія нагородження переможців спартакіади за кожним видом змагань.

Спортивний сектор тісно співпрацює з викладачами кафедри фізичного виховання ОНЕУ, допомагаючи їм організовувати різні спортивні заходи та змагання. На кожному факультеті є голови спортивного сектора, які координують дії спортсменів. Обов’язковим є проведення традиційних зборів команд перед початком спортивних змагань, щоб кожен студент мав можливість захищати честь свого факультету. Спортивний сектор дає можливість зайнятися собою і своїм здоров'ям та розвиває згуртованість студентів.

Спортивний комплекс ОНЕУ розташований у другому корпусі, який знаходиться на вулиці Гоголя, 18. Там знаходиться наш головний спортивний зал, який призначений для багатьох видів змагань та занять фізкультурою, безкоштовний тренажерний зал, який може відвідати кожен бажаючий студент. Також заняття фізкультури проходять на стадіоні «Краян», де можно покращити свої атлетичні здібності.

Спортивний сектор створений в першу чергу для того, щоб покращити згуртованість студентів, поліпшити фізичну форму, налагодити командну роботу і яскраво провести свій час в нашому університеті!


вул. Преображенська,8, к.213
723-08-01
Структура Первинної профспілкової організації студентів
ONEU LOGO