Студентське самоуправління ФЕУП


Виконуюча обов'язки голови студентського самоврядування ФЕУП Будницька Анастасія 098-492-6800

Студентська рада ФЕУП - це студентська організація, яка допомогає керувати навчальним процесом та гарантує координацію культурно-масової роботи студентів факультету економіки та управління підприємництвом. На факультеті сформована масштабна і досить дієва система студентського самоврядування. Перш за все, на факультеті створено значні умови для самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства та країни.

Студентський актив, презентуючи інтереси студентів факультету бере участь у формуванні науково-методичної бази з дисциплін, проведення наукових конференції. Крім цього, участь у діяльності органів студентського самоврядування - це чудова можливість отримати навички в професійних справах, реалізуватися в цікавих для себе заходах, отримати навик у спілкуванні, відчути себе у ролі лідера та керівника. І звичайно, просто шалено цікаво провести студентське життя та здобути справжніх друзів.

З перших днів навчання студенти ФЕУП приймають активну участь в студентському житті факультету. Завдяки досвіду роботи в самоврядуванні студенти ФЕУП протягом 2003-2014 років 5 разів обирались на посаду студентського мера міста Одеса. Двічі студенти ФЕУП обирались на посаду студентського президента України. Щорічно багато студентів факультету беруть участь і перемагають у всеукраїнських олімпіадах, конференціях та конкурсах наукових робіт. У 2017 році 9 дипломних робіт випускників кафедри «Економіка підприємництвом» були нагороджені на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт.

Студенти ФЕУП вважаються багаторазовими переможцями конкурсів художньої самодіяльності «Студосінь» і «Студвесна», завойовували титули «Міс ОНЕУ», також кращі номери за останні роки презентуються на концерті-церемонії «Посвята в студенти». Факультетські команди КВН беруть активну участь та перемагають у змаганнях на національному і регіональному рівнях. Студенти факультету мають змогу реалізувати свої здібності в спорті. ФЕУП є переможцем університетських спартакіад в 2016, 2014, 2012 та 2010 роках.

Основні завдання органів студентського самоврядування ФЕУП:
  • працювати на благо студентів;
  • представляти і виражати позицію студентів;
  • представляти студентське товариство в адміністрації вузу і перед викладачами;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  • винесення пропозицій про заохочення студентів за активну наукову, навчальну та громадську діяльність;
  • організація дозвілля, спортивних заходів, відпочинків і т.д.

Виконуюча обов'язки голови студентського самоврядування ФЕУП Будницька Анастасія: «Студенческие годы самые запоминающиеся. Почему именно в нашем университете они самая насыщенные? Наука, учеба, общественная деятельность, самоуправление, танцы, вокал, КВН и это ещё не полный список. Чем больше занимаешься разной деятельностью, тем больше развиваешься как личность и открываешь все новые и новые таланты и умения в себе, что , в будущем, очень пригодится. Ведь университет не только даёт знания в изучаемой нами отрасли, но и готовит к взрослой жизни, где самостоятельность, уникальность, ответственность и инициативность высоко ценятся. Студенческая жизнь самая яркая, незабываемая и интересная. Насладитесь ей сполна».

ONEU LOGO