Студентське самоуправління ФЕФ


Студентський деканБагрянцева Тетяна

Студентське самоврядування фінансово-економічного факультету – це студентська організація, яка функціонує з метою покрашення навчання студентів, заохочення їх, допомоги їм у різних випадках, які можуть виникати в процесі навчання.

Студентський деканат, презентуючи інтереси студентів факультету, безпосередньо бере участь в управлінні та керівництві факультетом. Особливість системи студентського самоврядування на фінансово-економічному факультеті полягає в тому, що всі впливові питання вирішуються в процесі плідної співпраці з керівництвом факультету.

У компетенції системи студентського самоврядування — формування науково-методичної бази з різних дисциплін, обговорення результатів сесій на засіданнях кафедр, робота Ради як університету, так і Ради фінансово-економічного факультету. Будучи учасниками обговорення поточних проблем, члени студентського самоврядування вносять пропозиції, голосують відповідно до своєї позиції за ухвалення найрізноманітніших рішень. Студентський деканат взаємодіє з деканатом у вирішенні питань щодо переведення зразкових студентів із контрактної форми навчання на бюджетну, дбає про покращення побутових умов у гуртожитках та організацію змістовного студентського дозвілля.

До складу студентського деканату факультету входять:
 • студентський декан
 • заступник студентського декана
 • голова профбюро факультету
 • культорг факультету
 • фізорг факультету
 • голова учбового сектору факультету
 • голова наукового сектору факультету
 • голова піар-сектору факультету
 • голова орг.сектору
 • Історія студентського самоврядування фінансово-економічного факультету

  20 травня 1999 року на конференції студентів ОДЕУ затверджено "Положення про студентське самоврядування". Воно презентувало оновлене навантаження структури. Відтепер система студентського самоврядування набула нових характеристик і структурних змін.

  Саме через самоврядування студенти отримали можливість реалізовувати свої права в питаннях навчання, науково-дослідної і культурно-освітньої роботи, суспільнокорисної праці, у використанні дозвілля, а також у створенні здорового ділового клімату в студентських групах та пристойних умов побуту в гуртожитках.

  Положення зафіксувало структуру студентського самоврядування, органами якого на факультеті стали: студентський декан та студентська рада факультету. Студентський деканат взаємодіє з деканатом у вирішенні питань щодо переведення зразкових студентів із контрактної форми навчання на бюджетну, дбає про покращення побутових умов у гуртожитках та організацію змістовного студентського дозвілля.

  Ситуація зі студентським самоврядуванням, яка склалася в середині 2010 року, потребувала кардинальних змін. В результаті бурхливих виборів нового студентського декана факультету, 2-ого листопада 2010 року студентським деканом ФЕФ було обрано студента 32-ої групи Кретова Д.Ю., основною метою якого було вивести студентське самоврядування з кризи та підняти його на новий рівень. Саме за період його правління студентське самоврядування стає єдиною системою з чітко злагодженими та визначеними діями і піднімається на новий найвищий рівень свого розвитку. До роботи приступає нова команда студентського самоврядування факультету. Замісником студентського декану був обраний студент 32-ої групи Новіков В., головою учбового сектору стала студентка 25-ої групи Алексеєнко А., наукового сектору – студентка 23-ої групи Крепак І., спортивного сектору – студентка 25-ої групи Марушевська К., піар-сектору – студентка 31-ої групи Балан А., культмасового сектору – студентка 34-ої групи – Баух А. Також було прийнято рішення про створення нового сектору на факультеті – оргсектору, головою якого став студент 32-ої групи Родюк А., який займається питаннями з воєнної кафедри на факультеті, займається побутовими справами факультету, а також прикрашає корпус до різних свят. Нова команда починає працювати не покладаючи рук. За місяць був виконаний піврічний обсяг роботи. На факультеті проводяться нові свята, починає функціонувати система координації старост та профоргів, купується нова форма для спортсменів, проводиться нагородження найкращих студентів: як відмінних так і активістів. Також вирішено ввести нову систему підрахування рейтингу студентів учбовим сектором, а також проведення опросів щодо визначення найкращого викладача в різних номінаціях. Також започатковується виробництво власних факультетських стендів. У березні 2011 року приймається офіційна емблема і прапор факультету, автором і розробником яких є Кретов Д.Ю. Також приймається офіційна дата Дня заснування факультету – 20 жовтня. 1 квітня 2011 року під керівництвом студентського декана виходить власна студентська газета факультету «Фінансист». Також вперше за 20 років існування студентка 1-ого курсу факультету Ходоровська Анна перемагає на конкурсі міс ОНЕУ 2011.

  27 вересня 2011 року Кретова Д.Ю. обирають головою студентського самоврядування на 2-ий термін. Також змінюються деякі глави секторів: головою учбового сектору становиться студентка 23ої групи ФЕФ – Тодоренко Т., наукового – Погорєлов В., а головою профбюро факультету стає студентка 22-ої групи – Кличова Д.

  2012 рік стає справжнім «Золотим роком» для культмасого сектору факультету. Саме завдяки роботі його глави – Баух А., а також хореографів Кондакова В., Гапоненко В., Шендрік А., Терзі А., постановнику вокала – Ходоровській А., поставноникам КВК – Іщуку І., Ковальчуку А., Матюшевій Л. факультет досягає нових значний висот. Його танцювальний колектив «Джокери» перемагає на студентський весні університета та міста, команда КВК займає 3-е місце на студентській весні в університеті і стає переможцем на рівні міста, танцювальний колектив «Міми» перемагає на студентській осені 2012 року. Завдяки якісній роботі студентського самоврядування у 2012 році воно стає одним з найкращих у складі ОНЕУ, але воно не зупиняється на досягнутому. Складаються та втілюються в життя нові плани та ідеї, які дозволять піднятися ще на більш високий рівень розвитку.

  В березні 2012 року фіналістами Міжнародної олімпіади зі страхування в м. Ірпень стають 11 студентів 4-ого курсу фінансово-економічного факультету, а переможцями стають Ваніна Д., Новіков В., Ременяк С.

  В жовтні 2012 року проходять чергові зміни глав секторів факультету. Главою учбового сектору стає Кулікова Є., наукового – Дунська О., піар-сектору – Горбуньова І., культмасового сектору – Матюшева Л., оргсектору – Шолпан А.

  Студентська весна 2013 року стає «золотою» для фінансового факультету. Анна Ходоровська впевнено перемагає в номінації «Вокал», а танцювальний колектив фінансового факультету з танцем «Зомбі» перемагає в номінації «Хореографія».

  Слід відмітити, що ця перемога стала абсолютним рекордом факультету та університету, так як наш факультет 3 рази поспіль виграв золото в номінації хореографії, так мовити «золотий хетрік фінансового»:

  Студентська весна 2012 – «Джокери» 1 місце

  Студентська осінь 2012 – «Міми» 1 місце

  Студентська весна 2013 – «Зомбі» 1 місце.

  У жовтні 2013 року фінансово-економічний факультет не оминули зміни главою піар-сектору стає Ніколаєва Катерина студентка 23 групи , головою профбюро факультету студентка 22-ої групи – Мельник Ганна та новим студентським деканом обирають студентку 22 групи Олейник Марину. Враховуючи всі зміни фактично починає працювати нова рада факультету, що відкриває собою вже новий етап історії студентського самоврядування фінансово-економічного факультету…

 • Студентська рада ФЕФ
  Олейник Маринастудентський декан, голова студентської ради факультету
  Голова навчального секторуКулікова Єлизавета
  Голова НСТКудінова Вероніка
  Голова спортивного секторуАсаула Катерина
  Голова PR секторуЩупій Наталія
  Голова культурно-масового секторуЛегась Катерина
  Голова оргсекторуГальперіна Дар’я
  Голова профбюроБілоус Костянтин
ONEU LOGO