Первинна профспілкова організація студентівКоманди КВК ОНЕУ

Гордiстю ОНЕУ завжди були команди КВК, що відрізняються своїм настроєм, музичністю і подачею жартів. На даний момент в університеті існує 2 основних команди КВК, представляючих наш ВНЗ на різних міських і обласних конкурсах «Ну, как-то так!» і «Понтымимо».

Команда КВК "Ну, как-то так" була створена 1 листопада 2008 року студентами обліково-економічного факультету: Едгар Гайдаржі, Святослав Бучацкий, Рижкин Олександр, Фелікс Грігорян,Затулін Олександр, Гладун Роман, Бурий Олександр. Хлопці з першого виступу завоювали любов Нархоза і зарекомендували себе в Одесі сильною командою. Менш ніж за рік існування команди її учасники стали фіналістами "Кубка мера" (відкритого чемпіонату КВК), володарями срібних медалей в "Літньому кубку КВК". Вони також отримали титул чемпіонів на "Кубку Ректора Політеха" і "Чемпіонаті Одеси" по грі КВК 2009 року. 2010 рік почався з поїздки команди в Сочі. «Ну как-то так» отримали повишений рейтинг, який дав їм право з гордістю захищати ім'я Одеси, як столиці світового гумору в Першій Українській Лізі КВК ! Не встигнувши відпочити після фестивалю, команда зуміла гідно підготуватися і з першого місяця як в чвертьфіналі, так і в півфіналі змогла стати фіналістом Першої Української Ліги!

Команда КВК «Понти’мимо» була заснована на початку 2010 року, офіційним днем народження команди є 1 березня. Учасниками стали студенти факультету економіки і управління виробництва: Валерія Абдал, Антон Мавров, Володимир Жуковський, Володимир Свістун, Володимир Лукьянов, Дмитро Кудін, Денис Жмак. Власне команда і була створена на основі агітбригади ФЕУПа, яка стала лідером в міжфакультетських змагання ОНЕУ. Ще із Студосені і Студвесни Нархоз полюбив цей склад. Ставши самостійною командою вони зуміли з'єднати необхідні жарти з властивою нархозовським командам динамікою на сцені, що помітно виділило їх серед конкурентів.

За рік свого існування хлопці досягли чималих результатів: стали переможцями Літнього Кубка Трьох Українських Ліг, переможцями Кубка "Першість Міста", фіналістами ліги Єврейського Культурного Центру і Кубка Ректора. Успішно з'їздили на Щорічний Сочинський Фестиваль КВН, де отримали підвищений рейтинг. Плани команди на майбутнє - брати участь і перемагати в лігах не лише міста Одеси, але і інших містах України, на даний момент «Понтимімо» беруть участь у Відкритій Севастопольській Лізі і сподіваються на успішне завершення сезону в цій лізі для команди. Довгостроковими планами команди - грати у Вищій Українській Лізі в м. Київ, у Олександра Васильовича Маслякова.


Художня самодіяльність в ОНЕУ

З кожним роком в Одеському національному економічному університеті з’являється все більше ініціативних та творчих студентів, які виявляють і розвивають свій талант у межах нашого університету, а також захищають честь внз на міських і обласних конкурсах. Не можна не відзначити, що художня самодіяльність у нашому внз розвинена на дуже високому рівні у порівнянні з іншими університетами м. Одеси, у чому можуть переконатися всі бажаючі, відвідавши наші концерти.

В ОНЕУ має місце величезна кількість різноманітних заходів, серед яких можна виділити три основні: «Студентська осінь», «Міс ОНЕУ» і «Студентська весна». Але на цьому творче життя не закінчується. Це лише мала частина всього того, що тут відбувається.

Починається все із щорічного традиційного концерту «Посвята у першокурсники», який проходить в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водянова. На цьому концерті старшокурсники представляють кращі номери художньої самодіяльності за рік, показують своїм молодшим друзям свою майстерність і вміння, доводять, що в ОНЕУ можна розвивати свої таланти і домагатися великих успіхів у творчості.

Наступний конкурс - це «Студентська осінь». Першому курсу надається можливість проявити себе, відчути смак творчої боротьби між факультетами. Звичайно, це голосно сказано, «боротьба», в ОНЕУ всі факультети дружні, але все одно кожен з них намагається довести, що він кращий. Студенти-першокурсники розкривають свої таланти у трьох напрямках: танець, вокал і КВН. Що стосується КВН, то у НАРХОЗі є вже сформовані і дуже успішні команди - «Понты мимо», «Ну как-то так!» і одна нова команда, яка тільки починає проявляти себе - «Четверо одну не ждут».

Протягом року є такі свята, які хочеться відзначити в колі близьких людей - День студента, Новий рік, 23 лютого, 8 березня, 9 травня і дні народження факультетів. Такі дні хочеться провести весело, цікаво і запам'ятати їх надовго. Один із способів це зробити - отримати насолоду від концерту. Крім того, що є невеликі концерти на кожному факультеті, влаштовуються більш масштабні у великій актовій залі ОНЕУ. Наприклад, на концерт до Дня перемоги в списках запрошених обов'язково фігурують імена почесних ветеранів нашого університету.

У НАРХОЗі має місце ще один дуже феєричний захід - Щорічна церемонія нагородження «Фаворит». Це подібно до «Оскару», коли студенти і викладачі дивляться концертну програму, підготовлену студентами ОНЕУ, і отримують нагороди за свої досягнення. Таким чином, визначаються кращі номери за всіма номінаціями, вручаються кубки за звання кращого викладача, профорга, студентського декана, фізоргів, культоргів і багато іншого. І звичайно ж, за підсумками всіх нагород визначається кращий факультет року.

Найкрасивыший конкурс в ОНЕУ - це конкурс жіночої краси і талантів «Міс ОНЕУ». Шість прекрасних дівчат з усіх факультетів борються за звання першої красуні університету. Але конкурс полягає не тільки у красі дівчат, але і в їх умінні подати себе на сцені, мистецтві танцювати і співати. Кожна учасниця отримує свій приз - «Міс чарівність», «Міс усмішка», «Міс грація» і т.д, і звичайно титули «ІІ віце-міс ОНЕУ», «І віце-міс ОНЕУ» і «Міс ОНЕУ».

І останній конкурс протягом навчального року, але ні в якому разі не останній за грандіозністю - це конкурс «Студентська весна». Команди кожного факультету на стільки сильні й цікаві, що вибрати переможця дуже складно, адже в конкурсі вже приймає участь не тільки 1 курс, як це проходить на «Студентській осені», а всі разом. Це надає ще більший стимул для представлення свого факультету на вищому рівні.

Проте заходи в ОНЕУ далеко на цьому не закінчуються. Наш університет вийшов на дуже високий рівень зі своєю художньою самодіяльністю. Ми беремо участь в обласних конкурсах і обов'язково займаємо призові місця. Наприклад, в 2010 році на конкурсі «Міська студентська осінь» колектив ОНЕУ посів почесне 2 місце, дівчата нашого внз отримують титули на міських конкурсах краси, а команди КВН займають призові місця в різних КВНскіх лігах.

У розвитку художньої самодіяльності університету активну участь в організації всіх заходів беруть студентське самоврядування і профком студентів ОНЕУ.

Нархоз допоможе тобі зробити твоє студентське життя яскравим і незабутнім!


вул. Преображенська,8, к.213
723-08-01
Структура Первинної профспілкової організації студентів
ONEU LOGO