Кафедра статистики

26 - 28 квітня 2017 року Національної академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Прикладна статистика». Вітаємо Голубчикову Юлію і Медведенко Сергія, які завоювали 1 місце в презентації "Все про статистику та статистика про все"

26 квітня 2017 року відбулася щорічна студентська наукова конференція УЕФ. На секції «Статистика - інструмент соціально-економічних досліджень» було як завжди цікаво, студенти продемонстрували високий рівень підготовки та приємно вразили своїми доповідями.

5 грудня викладачі та студенти кафедри статистики відзначають День працівників статистики України.

Яскраві виступи, цікаві та весели конкурси, жарти, щирі вітання нікого не залишають байдужими!

31 березня 2016 року в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця проходила Всеукраїнська олімпіада з статистики, на якій наша команда отримала Гран-прі.

Колектив кафедри щиро вітає з перемогою Граматик Катерину, Жосан Людмилу та Услисту Юлію!!!

вул. Гоголя, 18, к. 107
723-03-89
stat
  • Дисципліни кафедри