Кафедра економічного аналізу

Конференції проведені кафедрою:

Ш міжнародна студентська науково-практична Інтернет- конференція « Напрями розвитку обліку, контролю та аналізу в умовах глобалізації» (20.04.2017р.)

Студентська конференція присвячена 70-річчю ОЕФ та 50-річчю кафедри бухгалтерського обліку «Актуальні проблеми економічного розвитку України»

міжкафедральна міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку обліку, контролю та аналізу в контексті евроінтеграції» присвячена 70-річчю ОЕФ, 2016р.

Міжнародна науково-практична конференція - «Перспективи розвитку обліку, контролю,та аналізу в контексті євро -інтеграції» присвячена 95-річчю ОНЕУ, травень 2016р.

Науково-практичні студентські конференції ОЕФ-«Проблеми економічного розвитку України на сучасному етапі» -квітень 2016р. – .

П міжнародна студентська науково-практична Інтернет конференція - «Напрями розвитку обліку.контролю та економічного аналізу в умовах глобалізації» -квітень 2016р.)

Міжкафедральні круглі столи :

Інноваційні технології взаємозв’язку вищої школи та роботодавців»,модератор Доктор Ніклас Рюфер , університет Ман гейму (Німеччина),вересень 2017р.

«Культура та встановлення корпоративної поведінки в умовах ринкового середовища» -квітень 2016р.

«Практичні аспекти формування професійних компетенцій бухгалтерів – аналітиків»-грудень 2015р. «Ринковий потенціал, як основний чинник підвищення конкурентоспроможності торгівельних підприємств» (директор к.е.н., доцент Коверда А.В. СУНС «ТТВ-ДОМ» 16.12.2016р.)

«Как с помощью цифр сделать счастливым гостя или о роли учета и анализа в гостиничном бизнесе» (Управляющий компанией ТУР-лига Фазиль Аскеров 11.04.2017г.)

«Професійні навички, як основа для вдалого працевлаштування» (деканат ОЕФ, зам.начальника відділу таможні по боротьбі зі злочинністю Назаров В.А. , арбітражний керуючий Одеської області Сніткіна І.А.)

«Ринковий потенціал, як основний чинник підвищення конкурентоспроможності торгівельних підприємств» (директор к.е.н., доцент Коверда А.В. СУНС «ТТВ-ДОМ», 2016р.

Зміни у Законі України: «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» (29 листопада 2017р.)

Кафедра проводить міжкафедральні семінари.

вул. Успенська, 91, кім. 404
725-13-60
k.agd
  • Документація кафедри