Кафедра фізичного виховання та безпеки життєдіяльності

Наприкінці 2015 року традиційно кафедра фізичного виховання та спорту провела підсумки участі студентів у 65 Спартакіаді ОНЕУ з 10 видів спорту. В гострій боротьбі за призове місце змагалися команди факультету економіки управління виробництвом та кредитно – економічного факультету. За результатами наполегливої боротьби І місце посіли студенти КЕФ які здобули 53 очки. За підсумками участі факультетів у 65 Спартакіаді ОНЕУ команди посіли:

кредитно-економічний факультет:
декан Видобора В.В., зам. декана зі спортивно-масової роботи ст. викладач Браславська Н.В.

факультет економіки та управління виробництвом:
декан Ляліков С.В., зам. декана зі спортивно-масової роботи МС Цапенко Л.М.

факультет міжнародної економіки:
декан Безпалов В.М., зам. декана зі спортивно - масової роботи ст. викладач Федоров В.А.

V місце

обліково-економічний факультет:
декан Островський П.І., зам. декана зі спортивно-масової роботи ст. викладач Полуніна Т.В.

V місце

фінансово-економічний факультет:
декан Левинський С.В., зам. декана зі спортивно-масової роботи МС Соколов А.В.

Кращі представники спортивної молоді отримали заслужену подяку і визнання це були ті, хто бореться на спортивних майданчиках, полях, бігових доріжках за честь свого університету і його результативність, хто примножує його могутність і славу! Були відзначені наступні студенти:

В художній гімнастиці:
  3. Голиченко Марія ФМЕ
  4. Перевознюк Оксана ФМЕ
  5. Троченко Ольга ФЕФ

Протягом 2014-2015 навчального року згідно плану-календаря спортивних заходів студенти-спортсмени приймали участь у 61 змаганні змаганнях різного рангу. Загальна кількість студентів, які прийняли участь у змаганнях різного рівня – 351 особа.

Призерами та чемпіонами України, міжнародних змагань стали наступні студенти:

• Кулік Віталій (ФЕУВ)- МС з карате
  • Магомедов Анвар(ФЕУВ)-КМС з легкої атлетики
  • Гуменко Катерина (ФЕУВ)-МС з вітрильного спорту
  • Савельєва Вікторія (ФЕУВ)- стала Майстром спорту з художньої гімнастики.

Проведена Спартакіада викладачів та співробітників (з 5 видів спорту), спартакіада гуртожитків, факультетські спортивні вечори.

Збірні команди університету прийняли участь в XXIII Обласній спартакіаді ВНЗ з 19 видів спорту та принесли до скарбниці ОНЕУ 4122 очки та посіли загальне 2 місце.

В 65Спартакіаді ОНЕУ місця були розподілені наступним чином:
Бадмінтон

За ІІІ місце – дипломом ІІІ ступеню нагороджена команда фінансово-економічного факультету;

За ІІ місце – дипломом ІІ ступеню нагороджена команда факультету економіки та управління виробництвом;

Баскетбол (жінки)

За ІІІ місце – дипломом ІІІ ступеню нагороджена команда фінансово-економічного факультету.

За ІІ місце дипломом ІІ ступеню нагороджена команда кредитно-економічного факультету.

За І місце кубком та дипломом І ступеню нагороджена команда факультету економіки та управління виробництвом.

Баскетбол (чоловіки)

За ІІІ місце дипломом ІІІ ступеню нагороджена команда обліково-економічного факультету.

За ІІ місце дипломом ІІ ступеню нагороджена команда факультету міжнародної економіки

Волейбол (жінки)

За ІІІ місце дипломом ІІІ ступеню нагороджена команда кредитно-економічного факультету.

За ІІ місце дипломом ІІ ступеню нагороджена команда факультету економіки та управління виробництвом.

За І місце кубком та дипломом І ступеню нагороджена команда факультету міжнародної економіки.

Волейбол (чоловіки)

За ІІІ місце дипломом ІІІ ступеню нагороджена команда фінансово-економічного факультету.

Кубком та дипломом нагороджена команда-переможець кубка ректора з футзалу. Капітан команди Мустяца Ігор. Настільний теніс

За ІІІ місце дипломом ІІІ ступеню нагороджена команда факультету економіки та управління виробництвом.

За ІІ місце дипломом ІІ ступеню нагороджена команда фінансово-економічного факультету

За І місце кубком та дипломом І ступеню нагороджена команда кредитно-економічного факультету. Стрільба

За активну участь у спортивному житті університету та змаганнях різного рангу протягом 5 років навчання в ОНЕУ були нагороджені грамотою студенти кредитно – економічного факультету Лісник Олександр і Волкова Ауріка.

Збірні команди університету прийняли участь в ХХІІІ Обласній спартакіаді ВНЗ з 19 видів спорту та принесли до скарбниці ОНЕУ 4122 очки та посіли загальне 2 місце.

Сьогодні із впевненістю можна сказати, що наш університет твердо крокує до своєї мети, - підготовки фізично обдарованої молоді. Декани подякували своїм студентам за спортивні досягнення, ведення здорового способу життя та відданість факультету.

вул. Гоголя 18, 3-4 поверх
723-04-62
k.fv
  • Дисципліни кафедри
    • Учбові заняття (обов’язкові, факультативні, самостійні).
    • Спеціальна медична група, ЛФК.
    • Художня гімнастика.
    • Легка атлетика.
    • Волейбол.
    • Баскетбол.
    • Види єдиноборств (бокс, боротьба вільна, боротьба дзюдо, карате, греко – римська боротьба, самбо).
    • Плавання.
    • Футбол.
    • Гандбол.
    • Бадмінтон.
    • Настільний теніс.
    • Шахи.
    • Шашки.
    • Черлідінг.
    • Атлетична гімнастика.
    • Оздоровчі види (аеробіка, степ-аеробіка, фітнес, йога, ушу, колонетіка, боді-флекс, дихальна гімнастика).