Відділ міжнародних зв'язків

Новини проекту Erasmus +

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !

Участь студентів ОНЕУ у програмі мобільності Erasmus+, I семестр 2017/2018 навчального року

У зв’язку з участю Одеського національного економічного університету у програмі Erasmus+ , просимо до 25.06.2017 р. заповнити цю форму тим студентам ОНЭУ, котрі зацікавлені взяти участь у конкурсі на участь у програмі мобільності Erasmus + ( Freie Universität Berlin, Deutschland ) впродовж першого семестру 2017/18 навчального року за наступними спеціальностями бакалаврату та магістратури:

• Менеджмент ;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Для розгляду Вашої кандидатури, додатково до цієї форми, Ви маєте надіслати на ird@oneu.edu.ua; george@oneu.edu.ua такі документи:

• копію Вашої академічної довідки за попередні роки навчання (копію залікової книжки);
  • копію мовного міжнародного сертифікату (рівень В2 та вище ).
  • копію документа, який підтверджує Вашу соціальну активність або / та наукові здобутки (якщо такий документ є)
  • мотиваційний лист (Motivation letter regarding you interest in mobility to the particular university. Should be in English, maximum 350 words )

Просимо зауважити, що Ваша кандидатура не буде розглядатися без отримання зазначених вище документів.

І конкурсний відбір студентів в рамках нової програми
ERASMUS + ( Varna University of Management )

У грудні 2015 р. серед студентів 2-3 курсів був проведений другий відбір претендентів на навчання в університетах-партнерах в рамках програми ERASMUS+.

Критерії відбору:
  1. Добрий рівень академічної успішності;
  2. Рівень володіння англійською мовою В2;
  3. Соціально-економічна забезпеченість.

Загалом було подано 2 заявки. Всі претенденти були студентами 2 -3 курсу з факультету економіки та управління виробництвом.

За результатами конкурсного відбору були рекомендовани 2 студента - МАРІН Роман та СПАССКА Діна.

Участь студентів ОНЕУ у програмі мобільності Erasmus+,
1 семестр 2017/2018 навчального року

У зв’язку з участю Одеського національного економічного університету у програмі Erasmus+ , просимо до 01.07.2017 р. заповнити цю форму тим студентам 2-4 курсів ОНЭУ, котрі зацікавлені взяти участь у конкурсі на участь у програмі мобільності Erasmus+ (D.A. Tsenov Academy of Economics, Bulgaria) впродовж першого семестру 2017/18 навчального року за наступними спеціальностями бакалаврату:

• Міжнародна економіка;
  • Маркетинг;
  • Економіка підприємства;
  • Фінанси та кредит;
  • Облік та аудит;
  • Економічна теорія;
  • Менеджмент

Згідно з умовами програми студенти отримують стипендію в розмірі 750 Євро на місяць, болгарською стороною оплачуються витрати студента на проїзд у розмірі 275 Євро.

Для розгляду Вашої кандидатури, додатково до цієї форми, Ви маєте надіслати на ird; george такі документи:

• для участі в програмі необхідно підтвердити знання англійської мови на рівні В-2 надавши відповідний сертифікат або пройти співбесіду в університетській комісії;
  • Мотиваційний лист ( Motivation letter regarding you interest in mobility to the particular university. Should be in English, maximum 350 words )

Координатор програми Еразмус + в ОНЕУ:

Шубартовський Георгій Іванович,
проректор з НПВРіМЗ

george
+38 (0482) 32-79-16

Академічний координатор програми в ОНЕУ:

Шкурак Олена Миколаївна,
Начальник відділу міжнародних зв`язків ОНЕУ