Анонси подій та оголошення
Вітаємо студентів Кульчицьку Карину та Білоуса Костянтина з займанням 5 місця та грамотою "За нестандартний підхід у прийнятті виважених рішень" у II етапі Всеукраїнській студентській олімпіади з дисципліни "Страхування".
![](photo/1105201703-1.jpg)
Вітаємо студентів Кульчицьку Карину та Білоуса Костянтина з займанням 5 місця та грамотою "За нестандартний підхід у прийнятті виважених рішень" у II етапі Всеукраїнській студентській олімпіади з дисципліни "Страхування".