Відділ міжнародних зв'язківГранти, стипендії, конкурси

Університет Домброви Гурнічей (Польша) пропонує Вашій увазі три бакалаврські стипендіальні програми (англійською мовою) для міжнародних студентів Стипендії Словацької республіки Стипендіальна програма німецької економіки для України Стипендії республіки Казахстан Летняя школа ZSEM Стипендії уряду Індонезії Літній семінар з болгарської мови 2017 Стипендії Уряду Китайської Народної Республіки на 2017-2018 навчальний рік Стипендії Румунії на 2017-2018 навчальний рік Конкурси стипендій уряду Франції Міжнародна магістерська програма з IT менеджменту(IMMIT) Навчання у Франції. Стипендії Уряду Франції Стипендії імені Лейна Кіркланда Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта Стипендії уряду КНР на 2016/2017 рр. Стипендії на навчання від Інституту Тонджі, Шанхай, КНР. Програма LEAD (Leadership, Education and Development Programme) Літній семінар з болгарської мови «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

 

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ У НІМЕЧЧИНІ

Ця програма є двостороннім проектом між Україною та Німеччиною і діє з 2015 року. Завдяки ньому українські студенти мають можливість проходити стажування на провідних німецьких підприємствах. У такий спосіб вони не лише підвищують свою кваліфікацію, а й покращують шанси на працевлаштування після повернення в Україну. Знання англійської мови є передумовою для участі у програмі.

З 24 по 26 квітня координатор програми Андрій Гончарук буде перебувати в Одесі та проводити презентації. Завітає також і до ОНЕУ та розкаже студентам про умови участі більш детально.

Флаєр (українською) Флаєр (англійською)

вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO