Анонси подій та оголошення
Шановні науковці! Науково-редакційний відділ ОНЕУ радий повідомити, що відтепер збірник наукових праць «Вісник соціально-економічних досліджень» індексується в онлайновій наукометричній базі даних Index Copernicus International (ICV 2014: 39.39). (http://journals.indexcopernicus.com/Socio-economic+Resea,p24782531,3.html?utm_source=SARE&utm_medium=email&utm_campaign=ICI+Journals+Master+List+2014 )
Index Copernicus (IC) – польська міжнародна наукометрична база даних, що включає індексування, ранжирування, реферування журналів і статей. Створена в 1999 р. з метою просування досягнень науки і підтримки національного та міжнародного співробітництва між науковцями, видавцями наукових журналів і науковими організаціями, знаходиться у веденні Index Copernicus International.
Index Copernicus складає власний імпакт-фактор: щорічно проводить детальну експертизу журналів включених в свою базу даних. Представляє тільки метадані статей журналу (назва, анотація, автори, ключові слова, список літератури), при бажанні видавництво може публікувати посилання на повні тексти статей свого журналу.
Index Copernicus містить кілька інструментів для оцінки продуктивності авторів і видавців, які дозволяють відслідковувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих учених або наукових установ:
IC Journals Master List – на обліку міститься більше 6000 наукових журналів з усього світу, у тому числі близько 300 українських журналів.
IC Publishers Panel – для редакторів, що використовують панель для відбору, придбання, редагування статей в журналах; інструмент дозволяє ведення сайту журналу для управління базою статей, авторів, рецензентів і підписчиків.
IC Scientists – для дослідників з різних країн, що надають свої порт-фоліо з можливістю поділитися своїми досягненнями та оцінити здобутки інших вчених, а також подати заявку на участь у науково-дослідному проекті. Індивідуальний профіль автора показує науковий потенціал автора, а також гарантує відстеження актуальної науковою інформацією, допомогає в пошуку іноземних співавторів у дослідженнях.
IC Institutions – для наукових установ, науково-дослідних інститутів, університетів та інших організацій, що здійснюють науково-дослідну роботу. Система дозволяє архівувати і багатовимірно аналізувати досягнення вчених від імені установи, забезпечує доступ до зовнішніх баз даних і додаткових інструментів для наукової співпраці.