Анонси подій та оголошення
Вітаємо нашу студентку 4 курсу Чаплинську Олену та її керівника Кошельок Галину Володимирівну з 2-м місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в Харкові.
Пишаємося! Так тримати!!!
![](photo/2003201704-1.jpg)
Вітаємо нашу студентку 4 курсу Чаплинську Олену та її керівника Кошельок Галину Володимирівну з 2-м місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в Харкові.
Пишаємося! Так тримати!!!