Анонси подій та оголошення
Кредитно-економічний факультет вітає студентів 1 курсу з отриманням 1 місця в номінації КВН! Бажаємо творчого злету думок, креативних ідей, успішної самореалізації, здоров'я і успіху у всьому.
![](photo/2510201703-1.jpg)
Кредитно-економічний факультет вітає студентів 1 курсу з отриманням 1 місця в номінації КВН! Бажаємо творчого злету думок, креативних ідей, успішної самореалізації, здоров'я і успіху у всьому.