Відділ міжнародних зв'язків


ЗУСТРІЧ ПОСЛА ТУРКМЕНІСТАНУ ЗІ СТУДЕНТАМИ

23 березня 2013 р. внаслідок певних домовленостей ОНЕУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні Аманмурадов Нурберди Аманмурадович. Метою візиту була зустріч зі студентами Туркменістану, які навчаються в університеті та викладачами. В результаті візиту посол розповів про ті досягнення, які сьогодні має Туркменістан, про напрямки розвитку держави, про необхідність підготовки кваліфікованих кадрів для країни, що розвивається.

Посол Туркменістану відмітив, що там зараз здійснюється будівництво понад 600 підприємств. Сьогодні Туркменістан з країни, яка займалася добуванням газу та нафти переростає в індустріальну країну і відбувається це у тому числі за допомогою України. Адже між багатьма підприємствами обох країн є домовленості, договори щодо розвитку тих чи інших галузей господарства. В наслідок чого Туркменістан відчуває гостру потребу в кваліфікованих кадрів технічного та гуманітарного напрямку. Посол відмітив, що саме у нашому університеті їхні громадяни можуть отримати гарну освіту і стати висококваліфікованими фахівцями.

І ми сподіваємося, що саме візит до нашого університету посла посприяє збільшенню кількості студентів з Туркменістану. Контакти з посольством Туркменістану й безпосередньо з послом буде продовжуватися, закріплюватися. Планується, що найближчим часом, будуть проведені ще зустрічі з представниками посольства Туркменістану, з радниками посла, а також будуть налагоджуватися контакти із самою країною. Так, сьогодні вже є домовленість про те, що професор кафедри філософії, історії та політології ОНЕУ В.М.Соколов їде до Туркменістану для участі у науковій конференції. Сподіваємося, що такі контакти будуть продовжуватися і це принесе користь як ОНЕУ, який отримує студентів, так і Туркменістан, який буде мати висококваліфіковані кадри з економіки для розвитку країни.


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO