Відділ міжнародних зв'язків


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЄС В ОНЕУ

Згідно домовленостей між Одеським національним економічним університетом та посольством Євросоюзу в Україні було прийнято рішення про відкриття у стінах нашого університету Інформаційного центру Євросоюзу. В Україні таких центрів вже існує дванадцять. На Півдні України, зокрема в Одеському національному економічному університеті буде діяти тринадцятий центр.

Пан Хосе Мануель Пінту Тейшейра - представник ЄС в Україні, перебуваючи із візитом в університеті, підписав 25 травня 2012 р. договір про відкриття Інформаційного центру та співробітництва між представництвом Євросоюзу в Україні та Одеським національним економічним університетом. Існування такого центру надає можливість студентам, аспірантам та викладачам отримувати оперативну інформацію про розвиток політики й економіки ЄС, оскільки створення такого центру передбачає безплатне отримання літератури англійською мовою із ЄС. Ця література може використовуватися для інформування громадськості м. Одеси, викладачів та студентів ОНЕУ безпосередньо з першоджерела про ті зміни, які відбуваються у політиці та й економіці ЄС.

На базі інформаційного центру передбачається проведення занять для студентів та аспірантів. Лекції з економіки ЄС будуть читатися англійською мовою як викладачами з різних європейських країн так і викладачами нашого університету. Використання літератури з центру допоможе не тільки удосконалити загальні знання іноземної мови, а й розширення знань наукової термінології з галузі економіки. Значна кількість літератури у центрі надасть можливості використовувати її для складання лекційного матеріалу, підготовки до видання різноманітної навчально-методичної літератури.

Інформаційний центр створюється на базі бібліотеки ОНЕУ, де вся література буде каталогізована. Доступ до центру буде відкритий всім бажаючим. До кінця поточного року планується офіційне відкриття цього центру із залученням посла ЄС в Україні, представників місцевої влади, громадськості, усіх тих, хто цікавиться розвитком інформаційного поля в м. Одеса та одеському регіоні.


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO