Відділ міжнародних зв'язків


У грудні 2010 р. відбувся візит делегації Одеського державного економічного університетуу складі ректора М.І.Звєряковата проректора АГР О.І.Йони у Стопанську академію «Д.А.Ценов» (Болгарії м. Софія)

Між Стопанскою академією «Д.А.Ценов» та Одеським державним економічним університетом існують міцні, плідні контакти, підписан двосторонній договір про співробітництво. Академія «Д.А.Ценов» є ведучим освітнім і науково-культурним центром Болгарії. Інфраструктура Академії складається з чотирьох факультетів, 20 відомств, науково-дослідних центрів, підрозділів коледжу економіки і управління, Інституту наукових досліджень і академічних бібліотек, офісів, сервісів, студентського містечка. У закладі працює понад 320 висококваліфікованих професорів, доцентів і асистентів, навчається понад 10 000 болгарських і іноземних студентів.

Одеська делегація під час візиту брала участь у святкових заходах, присвячених Дню студента. На урочистому засіданні відбулася офіційна церемонія нагородження ректора М.І.Звєрякова, якому було присвоєно звання Почесного доктора «Doctor Honoris causa» Стопанської академії «Д.А.Ценов». Михайло Іванович став 11 почесним доктором цієї академії. Це звання вже носить президент країни, кілька дипломатів та науковців академії.

Поряд з урочистими моментами ректор М.І.Звєряков, та проректор О.І.Йона знайомилися з технічним обладнанням мультимедійних засобів навчання в аудиторіях, та залучили кращий досвід роботи в цьому напрямку та домовилися про подальше плідне міжвузівське співробітництво.


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO