Відділ міжнародних зв'язків13-14 вересня 2012 р. у Одеському національному економічному університеті відбулася конференція та круглий стіл, присвячений підтримці демократії в Україні. З доповіддю та вступним словом виступив ректор університету, професор Михайло Звєряков.

Підтримка демократії в Україні це проект, який фінансує служба академічних обмінів Німеччини ДААДе. Для нашого університету це другий проект, а перший відбувся ще у 2010 р. Завдяки службі академічних обмінів цей проект залучив учасників із України, Німеччини та Білорусі. У рамках проекту протягом двох днів обговорювались проблеми економічного стійкого розвитку країн СНД. Представники різних академічних інститутів, бізнесу, Торгово-промислової палати Німеччини виступали з доповідями, які стосувалися напрямків розвитку економіки у країнах СНД, приділялась увага елементам стійкого розвитку тощо. У результаті обміну досвідом була прийнята резолюція, яка стосувалася можливості бізнесу та корисності для освітніх закладів та шляхів розвитку економіки у країнах СНД. На цій зустрічі були присутніми відомі гості, а саме Почесний консул Німеччини в Одесі Олександр Кифак, радник Баварського дому Карл Вальтер, представник Торгово-промислової палати Німеччини в Україні Олександр Маркус, представники Білоруського економічного університету та Німецько-Казахського університету, а також делегація німецького університету м. Міттвайда на чолі з ректором університету.

У цілому обмін думками був прийнятий корисним та відмінною рисою цієї конференції від попередньої 2010 р. було те, що на конференції були присутні представники бізнесу, які брали участь в обговоренні не тільки теоретичних питань стійкого розвитку економіки у країнах СНД, а й практичних шляхів вирішення проблем.


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO