Відділ міжнародних зв'язків
На базі Одеського національного економічного університету з 17 по 26 вересня проходила спільна українсько-німецька Літня школа «International Investments». Робочою мовою була англійська.

В роботі Літньої школи приймали участь студенти з Університету ім. Отто-фон-Геріке (м. Магдебург, Німеччина), Харківського політехнічного інституту Національного технічного університету (ХПІ НТУ), Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова (ХНУМГ) та Одеського національного економічного університету (ОНЕУ).

Запрошеними доповідачами для студентів були як німецькі так і українські викладачі, а саме – Prof. Peter Reichling, Dr. Karin Schimpf, Dr. Christoph Starke, доцент Олена Решетняк, доцент Ольга Дегтярьова, які проводили лекції з тем «Ведення бізнесу в Німеччині та Україні», «Бізнес-планування – Підприємництво», «Фінанси для бізнес-планування» та ін.

Наприкінці занять Літньої школи студенти – представники різних університетів-учасників, об`єднані в спільні групи – захищали свої бізнес-проекти, в яких прораховували можливість втілення в життя соціально значущих ідей як для України, так і для Німеччини. Всі учасники після успішного захисту отримали сертифікати.

Керівництво ОНЕУ організувало для наших гостей цікаві екскурсії до Одеського морського порту та заводу «Одескабель».

Поза межами літньої школи Prof. Peter Reichling, Dr. Karin Schimpf виступили перед студентами ОНЕУ та розповіли про ринок цінних паперів у Німеччині та про можливість участі українських студентів у міжнародних програмах сумісно з Університетом Магдебурга.

Підпис: ВМЗ


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO