Відділ міжнародних зв'язківСтудентки ОНЕУ:
Євдокимова М.О.( 5 курс ФЕУВ),
Поцілуйко А.В. ( 3 курс ФЕУВ),
Висатюк Н.С.(4 курс ФЕФ),
Чінь Тху Хієн (3 курс, ФМЕ),
Кондова М.К. (5 курс ФМЕ)

КОНФЕРЕНЦІЯ  БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "РОМУАЛЬДО ДЕЛЬ БЬЯНКО"
Tourism as a means of synergetic  development of different identities”

20 листопада 2011 року, делегація у складі 5 студентів  Одеського Національного Економічного Університету на чолі з викладачем кафедри економіки підприємства, кандидатом економічних наук, Дегтярьовою Ольгою Олександрівною взяли участь в міжнародній конференції в Італії в перлині Європи, Флоренції.

Конференція проходила під егідою благодійно фонду "РОМУАЛЬДО ДЕЛЬ БЬЯНКО".

Головною метою діяльності Фонду є створення міжнародної інтеграції.

Фонд організовує у Флоренції зустрічі і різні заходи міжнародного рівня, на яких молодь різних країн і різних культур може краще пізнавати один одного, розвивати і зміцнювати дружбу і співпрацю.

Щорічні конференції і семінари, що проводяться Фондом, присвячені актуальним проблемам культури, економіки, архітектури і мистецтва.

Тема конференції була присвячена "Tourism as a means of synergetic  development of different identities",  мета якії була вивчити туризм не лише з точки зору відпочинку і розваги, але і то як туризм можна використати в цілях розвитку ідентичних ознак туристичної зони, її  конкретним характеристикам і особливостям, що ідентифікує цю місцевість, країну, жителів.

Серед учасників конференції, були присутніми п'ять представників з України а саме: Одеський національний економічний університет, Харківський державний університет будівництва і архітектури, Харківський національний університет В.Н Каразина, Харківський національний педагогічний університет Г.С. Сковороди і Комітет охорони культурної спадщини Республіки  Крим. Зустріч проходила за участю муніципалітету Флоренції.

Велике спасибі науковому керівникові Дегтярьовій Ользі Олександрівні, начальникові відділу міжнародних зв'язків Шкурак Олені Миколаївні  за організацію в участі такого заходу, майстерно організувати команду, бути справжнім другом і прекрасним наставником!

P.S. Не зупиняйся на досягнутому, а завжди йди на крок вперед! Якщо ти цікавий собі, ти завжди будеш цікавий для інших.

Євдокимова Марія
Студентка 5 курсу ФЕУВ

вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO