Відділ міжнародних зв'язків



Освітні програми

Освітні програми ЮНЕСКО Програма Erasmus + Програма академічних обмінів DAAD Програма імені Жана Моне Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах Стипендія Ернста Маха Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання Стипендії молодим вченим від Німецького Фонду імені Фріца Тіссена (Німеччина) Программа Work and Study Canada Співробітництво з Нідерландами в галузі освіти Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ Навчальні візити в Польщу Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта Програма IREX (США) Освітні програми французького уряду Агентство Кампус Франс (Франція) Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції Австрійська служба обмінів (OEAD) Програма Вісбі (Швеція)

 

Темпус

Програма Темпус - це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами держав-членів ЄС та країн-партнерів. Програма Темпус надає фінансування з метою заохочення взаємодії та збалансованого співробітництва між вищими навчальним закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу. Програма щорічна конкурсна, тобто надання грантів здійснювалось на основі участі в конкурсах (Calls for proposals) і багаторівневої оцінки поданих у встановленому форматі заявок. З 2014 р. програма трансформувалась у напрям програми Еразмус+: КА2. Розвиток потенціалу вищої освіти.

Розвиток потенціалу (ex-Tempus)

Напрям Розвиток потенціалу вищої освіти є продовженням програми ЄС Темпус, тому звертаємо увагу, що відповідні можливості для співпраці продовжуються.

В рамках Еразмус+ КА 2. Розвиток потенціалу вищої освіти: університети та інші організації з країни-члена програми чи партнера програми можуть ініціювати та/чи взяти участь у спільних проектах розвитку потенціалу вищої освіти, які розробляє і виконує консорціум університетів з країн-членів програми Еразмус+, з одного боку, та з певного регіону світу, з іншого – країни-партнери (країни-сусіди ЄС, країни-кандидати та потенційні кандидати, Латинська Америка, Азія, Африка-Карибський басейн-країни регіону Тихого океану). Це можуть бути такі проекти:

  • Спільні проекти: допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах.
  • Структурні проекти: для розвитку та реформування вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; для покращення їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяння регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти.

Вищі навчальні заклади з України є повноправними учасниками цього напряму і можуть ініціювати проект та подавати як грант-аплікант-координатор у партнерстві з іншими країнами, а також бути партнерами проектів та долучатись до написання проектів іншими партнерствами.

У країнах-партнерах, що є Сусідами ЄС та Західних Балкан, проекти розвитку потенціалу вищої освіти також включають додатковий компонент мобільності для студентів і викладачів із навчальних закладів, що беруть участь у виконанні проекту.

Більш детальна інформація та оголошення конкурсів за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi/rozvytok-potentsialu-ex-tempus/19-rozvytok-potentsialu-ex-tempus.html


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO